Aktualności

Najnowsze informacje na temat dotacji unijnych

Misja gospodarcza do Danii organizowana przez Pomorską...

 

Zachęcamy do udziału w misji gospodarczej.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ze Słupska organizuje kolejne misje gospodarcze do Skandynawii w ramach projektu "Inwestuj w Pomorskie 2"

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza konkurs dla małych i średnich przedsiębiorców z województwa pomorskiego na udział w wyjazdowej misji gospodarczej do Danii z sektora ekotechnologii w rolnictwie w terminie 24-27 listopada 2014 r. 

W ramach misji zaplanowany jest udział: w targach Agromek 2014 w Herning, , w tym spotkania z firmami, rozmowy B2B, a także wizyty studyjne do branżowego parku naukowo-technologicznego i/lub centra badawczo-rozwojowego oraz do firm.

Targi Agromek są jedna z największych imprez wystawienniczych sektora rolnego w Europie. Targi prezentują całą gamę produktów i technologii związanych bezpośrednio z produkcją rolną, a także z ochroną środowiska, alternatywnymi źródłami energii, ekologią. Podczas targów zaplanowano matchmaking dla firm. 

Zgodnie Regulaminem Uczestnictwa nabór skierowany jest do MŚP mających siedzibę w woj. Pomorskim. Przedsiębiorcy zakwalifikowani do udziału w misji gospodarczej otrzymują częściowe dofinansowanie w ramach pomocy de minimis.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 października.

Więcej informacji na temat misji jest dostępnych na stronie internetowej:
http://sse.slupsk.pl/index.php/pl/o-strefie/projekty-ue/skandynawia-ii/660-nabor-na-misje-gospodarcza-przedsiebiorcow-z-sektora-ekotechnologii-w-rolnictwie-do-danii-w-terminie-24-27-listopada-2014-r

Więcej informacji dotyczących szansy na pozyskanie partnera biznesowego w Danii i Norwegii:
http://sse.slupsk.pl/index.php/pl/o-strefie/projekty-ue/skandynawia-ii/666-szansa-na-pozyskanie-partnera-biznesowego-w-norwegii-i-danii